Поліцейські Чернігівщини викрили чернігівця у незаконному зберіганні наркотичних речовин
Поліцейські Чернігівського районного управління поліції спільно з оперативниками управління боротьби з наркозлочинністю провели санкціонований обшук в оселі 31-річного чернігівця, який причетний до незаконного обігу наркотиків.
До поліції надійшла оперативна інформація про те, що місцевий мешканець обладнав у квартирі в центрі Чернігова лабораторію та виготовляє наркотичні засоби.
5 січня поліцейські провели санкціонований обшук в оселі зловмисника, в ході якого виявили та вилучили зіп-пакети з наркотичними речовинами, що схожі на амфетамін та канабіс; прекурсори; лабораторне обладнання та посуд із залишками порошкоподібної речовини; засоби фасування наркотиків; кислоти, луги та інші хімічні сполуки, а також два предмети, що схожі на пістолети.
Вилучене поліцейські направили на проведення експертних досліджень.
За цим фактом слідчий Чернігівського районного управління поліції відкрив провадження за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).
Таке правопорушення карається штрафом, виправними роботами на строк до двох років, арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.