Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 20:42:07

Автівку чернігівця оголосили у розшук: за що?

05.01.2022   16:12Агенцiя

Робота з повернення заборгованих коштів значно спрощується, якщо в особи, що не виконала фінансове зобов’язання, є у власності майно. Так, наявність нерухомості та фінансівдає змогу державним виконавцям виносити постанови про їх арешт з метою задовільнення судового рішення.

Завдяки дієвим заходам впливу було повернуто вчасно несплачені  аліменти у Чернігові. Тут батько завинив двом синам понад 200 тисяч гривень, та доки не втрутились фахівці Новозаводського відділу державної виконавчої служби, продовжував ігнорувати економічні права дітей. Аби змусити чоловіка повернути кошти, правники не тільки арештували його банківські рахунки та майно, а й оголосили в розшук навіть транспортний засіб.
Щоб постійно не переховуватися від патрульних на дорозі, чоловік погасив у повному обсязі не лише аліментну заборгованість, а й сплатив штраф у розмірі понад 55 тисяч гривень, який правники також перерахували родині.
За словами начальниці Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірини Свистун,  протягом 2021 року завдяки роботі державних виконавців Новозаводського відділу ДВС у м. Чернігові Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) неплатники аліментів повернули своїм дітям майже 18 мільйонів гривень.

 

Сектор комунікації з громадськістю Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.