Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 01:09:24

Засуджено за вбивство найнятого працівника

05.01.2022   10:59Агенцiя

Прилуцькою окружною прокуратурою в суді доведено вину особи у заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого, тобто у скоєні злочину, передбаченого ч.2 ст.121 КК України.

68-річний житель одного з прилеглих до м. Прилуки сіл під час сварки з найнятим ним робітником для скошування бур’яну, в ході вживання алкоголю, заподіяв останньому декілька ударів ножем у грудну клітину, внаслідок чого 47 – річний мешканець села помер від масивної кровотечі під час надання йому невідкладної медичної допомоги.

Вину обвинуваченого в ході судового розгляду встановлено дослідженими в суді доказами.
Заслухавши позицію прокурора щодо суспільної небезпеки вчиненого злочину, суд, враховуючи обставини вчинення злочину, призначив  реальне покарання у вигляді 7 років  позбавлення волі.  

Прилуцька окружна прокуратура

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.