Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 22:15:56

Штраф за 10 зрубаних берез - понад 24 тисячі гривень

04.01.2022   15:11Агенцiя

Прокурор Прилуцької окружної прокуратури в суді довів вину правопорушника, який обвинувачувався у самовільній вирубці дерев породи береза.

Вироком Прилуцького міськрайонного суду від 23.12.2021 мешканця Прилуцького району визнано винним у тому, що він 08.10.2021 не отримавши в установленому законом порядку дозвіл від органів місцевого самоврядування на проведення вирубки дерев, за допомогою бензопили самовільно спиляв 10 дерев породи береза, чим заподіяв збитки Сухополов’янській сільській раді на суму понад 24 тис. грн.

Крім того, завдяки принциповій позиції Прилуцької окружної прокуратури вироком суду в дохід держави конфісковано 3 бензопили та 12,7 м. куб. незаконно зрубаної деревини породи береза, задоволено цивільний позов прокурора про стягнення із правопорушника збитків, на суму понад 24 тис. грн.

У минулому 2021 році, Прилуцькою окружною прокуратурою скеровано до суду 5 обвинувальних актів щодо незаконної вирубки дерев, заявлено 5 позовних заяв про відшкодування, завданих збитків на суму понад 120 тис. грн., які рішенням суду задоволені.

Прилуцька окружна прокуратура закликає мешканців м. Прилуки та Прилуцького району, повідомляти на телефон гарячої лінії Прилуцької окружної прокуратури інформацію про незаконну вирубку дерев.  

Прилуцька окружна прокуратура.
 

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.