129 юнаків склали Військову присягу на вірність українському народові
29 грудня 2021 року, у 8-му навчальному Чернігівському центрі Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України 129 юнаків призову ІІ-2021, склали Військову присягу на вірність українському народові.
Урочистості відбулися на плацу центру за участю особового складу та гостей. Окрім батьків та рідних, молодих воїнів зі складанням присяги вітали: начальник центру полковник Андрій Лагутін, виконуючий обов`язки заступника командувача Оперативного Командування «Північ» полковник Олег Люш, перший заступник голови Чернігівської обласної ради Ніна Лемеш, голова ради ветеранів залізничних військ Чернігова полковник у відставці Василь Дідовець. Від батьків військовослужбовців, що склали Військову присягу виступила мати курсанта Наталія Акуленко. Від військовослужбовців, що склали Військову присягу виступив курсант Денис Коцюруба.
Всі виступаючи з трибуни зверталися до молодих зихисників, їх батьків зі словами вдячності та побажаннями витримки, успіхів, мужності, міцного здоров’я та мирного неба над Україною.
Обряд благословення воїнів здійснив капелан частини отець Ігор.
Традиційно з музичним привітанням виступив військовий оркестр 8-го навчального Чернігівського центру під керівництвом начальника оркестру-військового диригента полковника Миколи Смаля.


Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).