Станом на 1 січня в Україні зафіксовано 5026 нових випадків COVID-19
5 026 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 1 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 262 дитини та 74 медпрацівники.
За весь час пандемії в Україні⤵️
🔺захворіло – 3 672 675 осіб;
🔺одужало – 3 474 931 особа;
🔺летальних випадків – 96 089;
🔺проведено ПЛР-тестувань – 16 809 292.
Кількість захворювань в регіонах за добу:
м. Київ – 976;
Вінницька область – 159;
Волинська область – 58;
Дніпропетровська область – 119;
Донецька область – 184;
Житомирська область – 176;
Закарпатська область – 163;
Запорізька область – 142;
Івано-Франківська область – 190;
Київська область – 315;
Кіровоградська область – 61;
Луганська область – 41;
Львівська область – 443;
Миколаївська область – 120;
Одеська область – 240;
Полтавська область – 256;
Рівненська область – 83;
Сумська область – 139;
Тернопільська область – 132;
Харківська область – 180;
Херсонська область – 37;
Хмельницька область – 262;
Черкаська область – 181;
Чернівецька область – 100;
Чернігівська область – 269.
Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

Останні новини Чернігівщини
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще п'ять чернігівців 09:35
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 2 квітня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.