Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 січня, 00:49:08

У Службі судової охорони Чернігівщини підвели підсумки діяльності за ІІ півріччя 2021 року

30.12.2021   13:42Агенцiя

Із завершенням ІІ півріччя 2021 року у Територіальному управлінні Служби судової охорони підсумовують і аналізують результати службової діяльності.

Про основні напрямки роботи управління говорили на розширеній нараді з підведення підсумків діяльності за липень-грудень 2021 року. Захід пройшов під головуванням начальника Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області полковника Служби Олександра Рибака.

У нараді взяли участь профільні заступники – полковники Служби - Олег Головешко, Валерій Голець та Сергій Паніматченко, а також командири підрозділів, взводів, начальники відділів та служб.

-        Настав час підвести підсумки, надати оцінку діяльності кожного підрозділу, звернути увагу на досягнення, разом з тим, вказати на прорахунки, щоб не допускати їх в майбутньому,  - звернувся до присутніх Олександр Рибак.

Спершу обговорили результати роботи структурних підрозділів по лінії загального заступника, а саме: відділу оперативно-чергової служби, служби аналітичної-інформаційної роботи, професійної підготовки та підвищення кваліфікації, напрямку охорони праці та пожежної безпеки.

Наступним питанням розглянули організацію роботи із забезпечення охорони об'єктів, органів та установ системи правосуддя.

Так, упродовж липня-грудня 2021 року було здійснено пропуск до судів 83029 осіб, забезпечено підтримання громадського порядку та безпеку учасників судового процесу під час проведення 33576 судових засідань, з яких 39 - резонансні судові засідання та засідання, що потребували посилення.

Під час несення служби на об’єктах охорони співробітниками попереджено пронесення громадянами до будівель судів 564 заборонених предметів.

В останньому блоці розглянули кадрові та бюджетні питання. Окремо ознайомились із новаціями у системі декларування доходів та майна за 2021 рік.

Олександр Рибак зауважив, що у планах на І півріччя 2022 року прийняти під охорону Служби 100 % судових установ Чернігівської області.

-        Перед нам стоїть завдання у найкоротший термін охопити професійною охороною всі суди Чернігівської області. Тому попереду – багато роботи, - наголосив Олександр Рибак.

І вчергове нагадав судовим охоронцям на важливості дотримання етики спілкування під час несення служби на постах охорони та налагодженню комунікації з громадськістю, що у свою чергу сприятиме сформуванню позитивного іміджу Служби судової охорони та підвищення довіри до судової системи в цілому.

Завершили нараду врученнями заохочень та присвоєнням чергових спеціальних звань особовому складу.

За інформацією ТУ Служби судової охорони у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання 16:34

Протягом 2021 року 2463 безробітних набували нових професій та підвищували кваліфікацію за направленням обласної служби зайнятості. Усі - на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця.

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади 16:31

16 січня у приміщенні Понорницької селищної ради пройшли збори пасічників територіальних громад Новгород-Сіверського району.

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн 16:27

За результатами проведених протягом січня – грудня 2021 року заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 192,5 млн грн, та втрат через неефективні управлінські рішення на суму понад 1,3 млрд грн.

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу 16:13

У Різдвяні Новорічні свята уся малеча країни чекає на диво і казку. Та особливої уваги і позитивних святкових емоцій потребують діти, які проживають на прифронтових територіях Донбасу.

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами 16:08

За публічного обвинувачення Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за контрактом, який повторно ухилявся від військової служби, вже маючи вирок за аналогічний злочин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини