Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 листопада, 14:57:41

У Службі судової охорони Чернігівщини підвели підсумки діяльності за ІІ півріччя 2021 року

30.12.2021   13:42Агенцiя

Із завершенням ІІ півріччя 2021 року у Територіальному управлінні Служби судової охорони підсумовують і аналізують результати службової діяльності.

Про основні напрямки роботи управління говорили на розширеній нараді з підведення підсумків діяльності за липень-грудень 2021 року. Захід пройшов під головуванням начальника Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області полковника Служби Олександра Рибака.

У нараді взяли участь профільні заступники – полковники Служби - Олег Головешко, Валерій Голець та Сергій Паніматченко, а також командири підрозділів, взводів, начальники відділів та служб.

-        Настав час підвести підсумки, надати оцінку діяльності кожного підрозділу, звернути увагу на досягнення, разом з тим, вказати на прорахунки, щоб не допускати їх в майбутньому,  - звернувся до присутніх Олександр Рибак.

Спершу обговорили результати роботи структурних підрозділів по лінії загального заступника, а саме: відділу оперативно-чергової служби, служби аналітичної-інформаційної роботи, професійної підготовки та підвищення кваліфікації, напрямку охорони праці та пожежної безпеки.

Наступним питанням розглянули організацію роботи із забезпечення охорони об'єктів, органів та установ системи правосуддя.

Так, упродовж липня-грудня 2021 року було здійснено пропуск до судів 83029 осіб, забезпечено підтримання громадського порядку та безпеку учасників судового процесу під час проведення 33576 судових засідань, з яких 39 - резонансні судові засідання та засідання, що потребували посилення.

Під час несення служби на об’єктах охорони співробітниками попереджено пронесення громадянами до будівель судів 564 заборонених предметів.

В останньому блоці розглянули кадрові та бюджетні питання. Окремо ознайомились із новаціями у системі декларування доходів та майна за 2021 рік.

Олександр Рибак зауважив, що у планах на І півріччя 2022 року прийняти під охорону Служби 100 % судових установ Чернігівської області.

-        Перед нам стоїть завдання у найкоротший термін охопити професійною охороною всі суди Чернігівської області. Тому попереду – багато роботи, - наголосив Олександр Рибак.

І вчергове нагадав судовим охоронцям на важливості дотримання етики спілкування під час несення служби на постах охорони та налагодженню комунікації з громадськістю, що у свою чергу сприятиме сформуванню позитивного іміджу Служби судової охорони та підвищення довіри до судової системи в цілому.

Завершили нараду врученнями заохочень та присвоєнням чергових спеціальних звань особовому складу.

За інформацією ТУ Служби судової охорони у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».