Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 04:56:13

Чернігівські інспектора ДАІ розводять громадян РФ на п'янку. ВІДЕО

19.11.2012   12:05Агенцiя

Водитель проехал около 800 км из Молдовы в Россию. Остановлен на посту ГАИ Вертиевка в Черниговской обл. Данный пост славится "любовью взасос" русских водителей, в чем я еще раз убедился. Не дал документы в руки-пройди освидетельствование на состояние опьянения.


Плевать на процедуру, на составление админматериалов. Главное-попортить нервы водителю. Глупенькие инспектора (инспектор Тупишко М.Г.) не понимают (или действуют с умыслом), что демонтируют свою тупость, пренебрежение Законов, правил, инструкций, процедур.

В общем, смотрите сами...и делайте выводы.

http://bespredely.net.ua/news/chernigovskie_inspektora_razvodjat_grazhdan_rf_na_pjanku_video/2012-11-19-175

Останні новини Чернігівщини

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44

Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.

Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12

За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).

Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34

Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини