Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 листопада, 14:47:33

Рятувальники Чернігівщини відпрацьовують житловий сектор громадян

29.12.2021   12:37Агенцiя

З початку року на Чернігівщині зареєстровано 2245 пожеж, під час яких внаслідок небезпечних факторів вогню загинуло 90 осіб, ще 44 отримали травми. Основними причинами трагедій послужила необережність громадян у поводженні з вогнем, під час куріння, а також порушення правил монтажу та експлуатації електрообладнання й опалювальних печей.

29 грудня з метою недопущення пожеж у житловому секторі, випадків загибелі і травмування людей на них, фахівці Корюківського районного відділу ГУ ДСНС України у Чернігівській області здійснили профілактичні відпрацювання на території смт Сосниця.
Під час спілкування надзвичайники звернули увагу громадян на необхідності утримання опалювальних печей, електромереж у належному протипожежному стані, недопустимості експлуатації саморобних або несертифікованих електрообігрівачів, розповіли основні недоліки, які можуть призвести до виникнення пожежі. Крім того, рятувальники довели правила безпечного використання відкритого вогню, акцентували увагу батьків на постійному контролі за розвагами дітей та застерегли, що в жодному разі не можна залишати малечу без нагляду.
Під час профілактичних відпрацювань фахівці ДСНС нагадали людям номери телефонів виклику екстрених служб, а також вручили пам'ятки з короткими інструкціями заходів безпеки та дій під час виникнення пожеж.

ГУ ДСНС України у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».