За минулу добу в Чернігівській області виявлено 211 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 20 грудня в області зафіксовано 211 нових випадків COVID-19. Зокрема 106 — у Чернігівському районі (в тому числі 68 — у Чернігові), 57 — у Прилуцькому, 35 — у Ніжинському, 8 — у Новгород-Сіверському районі та 5 — у Корюківському. 37 захворілих госпіталізовані.

На жаль, п’ятеро людей померли. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.
За минулу добу від коронавірусної хвороби в області одужали 238 осіб (39 лікувалися у медзакладах): 90 — у Чернігівському районі (в тому числі 41 — у Чернігові), 62 — у Ніжинському, 39 — у Корюківському, 27 — у Новгород-Сіверському районі та 20 — у Прилуцькому.
Загалом на Чернігівщині 94 045 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 86 183 пацієнти одужали;
– 4 741 — лікується амбулаторно;
– 553 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;
– 2 425 летальних випадків;
– 143 особи померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели понад 1100 досліджень.
За даними МОЗ, для вироблення колективного імунітету від коронавірусу необхідно вийти на рівень 75-80% вакцинованих від загальної кількості населення. Тож вакцинуйтеся! Це убезпечить вас від важкого перебігу хвороби чи смерті від COVID-19. Записуйтеся на щеплення, щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також – людей поруч.
За повідомленням Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.