За вбивство однієї та замах на вбивство другої малолітньої дитини винесено вирок
Вбивство однієї та замах на вбивство другої малолітньої дитини - жителя Чернігівщини засуджено до довічного позбавлення волі.
За участі ювенальних прокурорів Чернігівської обласної прокуратури чоловіка засуджено за вбивство малолітньої дитини та замах на вбивство малолітньої дитини (п. 2 ч. 2 ст. 115, ч. 2 ст. 15, п. 2 ч. 2 ст. 115 КК) України. Йому призначено покарання у виді довічного позбавлення волі.
Прокурор у суді довів, що засуджений, мешканець колишнього Щорського району, в жовтні 2015 року, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, з особливою жорстокістю вбив свою 11-місячну доньку, і намагався вбити 2-річного сина.
Протягом 6 років ювенальні прокурори у судах різних інстанцій доводили вину обвинуваченого. Зрештою Апеляційний суд Чернігівської області визнав його винним та призначив покарання у виді довічного позбавлення волі.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.
У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45
У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.
Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30
Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.
26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20
День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression