Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 листопада, 05:18:18

Рятувальники Чернігівщини передали врятовану лелеку до зоопарку

24.12.2021   13:31Агенцiя

23 грудня рятувальники Головного управління ДСНС України у Чернігівській області доправили та передали до Менського зоопарку загальнодержавного значення лелеку яку врятували напередодні.

Нагадаємо, що вчора до Служби порятунку "101" звернулися мешканці м. Бобровиця з проханням допомоги лелеці, яка на місцевому ринку замерзала від холоду. Рятувальники15-ї Державної пожежно-рятувальної частини впіймали бідолашного птаха та прихистили у себе в пожежній частині. Поки вирішувалася подальша його доляптаха відігріли та погодували.
Врятований лелека доєднався до переліку врятованих Чернігівськими рятувальниками братів менших, який складається з корів, коней, котів, собак, кіз та інших тварин і птахів.

ГУ ДСНС України у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27

З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.

Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48

Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини