Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 грудня, 04:43:42

Продовжується облаштування системи пропуску води на Тростянецькій балці

23.12.2021   16:20Агенцiя

На Чернігівщині продовжується капітальний ремонт ділянки автошляху Н-07 «Київ – Суми – Юнаківка» в районі смт Срібне. Тут дорога проходить через Тростянецьку балку зі складним рельєфом і має понаднормові ухили.

Тростянецька балка вимушено виконувала функцію дамби (хоча по факту - це земляний насип), оскільки по обидва боки від неї розташовані ставки. Площа водного дзеркала верхнього ставка – понад 100 гектарів. До ремонту гідротехнічна споруда, яка пропускає воду, була в аварійному стані через несанкціоноване втручання людей, що створювало загрозу затоплення навколишньої території. Стару систему пропуску води було засипано цеглою, через що вода не проходила і здійснювала тиск на насип дороги.
Тож проведення ремонту на цьому відрізку вимагало виконання складного комплексу робіт. Працівники підрядної організації оновили насип балки висотою 15 метрів, провівши масштабні земляні роботи. Всього було використано 40 тисяч кубічних метрів ґрунту. Це дозволить влаштувати додаткові смуги на підйом в обох напрямках.
Наразі завершено влаштування нової гофрованої труби довжиною 47 і діаметром понад два метри, яка забезпечить перетікання води з верхнього ставка у нижній. Також буде встановлено шандорний пристрій, який дозволить регулювати рівень води у верхньому ставку та її тиск на земляний насип. Берегову лінію буде укріплено за допомогою бутового каменю.
Підрядна організація - ТОВ "СП "Автострада".

Нагадаємо, 2021 року в Чернігівській області масштабно оновлюємо трасу Н-07 Київ - Суми - Юнаківка по території Чернігівської області. Загальна протяжність ділянки - 143 км. Станом на грудень 102 км вже мають верхній шар покриття.
Дорога Київ – Суми – Юнаківка капітально ремонтується в межах державного інвестиційного проєкту «Приведення стану автомобільних доріг транспортного сполучення Київ – Суми – Харків (у межах Чернігівської та Сумської областей) до сучасних технічних вимог».
Дорога Н-07 побудована у 1965-1980 роках. 78,4 км дорожнього одягу — з цементобетону на основі з піску та 64,4 км — з чорного щебеню. Тривалий час була непридатною для сучасного транспортного навантаження. Старий дорожній одяг вже давно втратив прохідну здатність.

 

Служба автомобільних  доріг у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові прикордонники та поліцейські виявили підпільний цех, де виробляли тонни алкогольного сурогату

У Чернігові прикордонники та поліцейські виявили підпільний цех, де виробляли тонни алкогольного сурогату 10:43

Зловмисники виробляли товар та розливали у тару відомих іноземних та українських брендів. Сурогат планували продавати на території Чернігівської та Київської областей.

У громаді на Прилуччині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого прикордонника – сержанта Богдана Назаренка

У громаді на Прилуччині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого прикордонника – сержанта Богдана Назаренка 10:37

У селі Валки Сухополов’янської громади відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь захисника України, прикордонника – сержанта Богдана Назаренка.

 «Зброя Перемоги» була  презентована у Чернігові

«Зброя Перемоги» була презентована у Чернігові 10:31

У день Збройних Сил України в обласному центрі відбулося спецпогашення нових поштових марок «Зброя Перемоги».

У Чернігові під час благодійної вечері вторгували за прапор з підписом Героя Ніколюка понад 50 тисяч гривень

У Чернігові під час благодійної вечері вторгували за прапор з підписом Героя Ніколюка понад 50 тисяч гривень 10:21

Але і це ще не всі новини: завдяки кухарям, волонтерам, активістам вдалося за один вечір зібрати понад чверть мільйона грн на потреби ЗСУ.

Повідомлення щодо додаткового добору присяжних Деснянського районного суду м. Чернігова

Повідомлення щодо додаткового добору присяжних Деснянського районного суду м. Чернігова 10:14

У зв’язку з недостатньою кількістю присяжних Деснянського районного суду м. Чернігова, для розгляду судових справ, у яких передбачена їх участь, проводиться додатковий добір присяжних відповідного суду.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини