Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 06:49:08

Молодіжна рада запрошує учасників

23.12.2021   12:03Агенцiя

1 лютого 2022 року відбудуться установчі збори Молодіжної ради при Чернігівській обласній державній адміністрації.

 Взяти участь в установчих зборах та в подальшому стати членом Молодіжної ради запрошуються громадяни України віком від 14 до 35 років, а самепредставники:
 молодіжних консультативно-дорадчихорганів при сільських, селищних, міських, районних у містах радах, утворених на території Чернігівської області;
 інститутів громадянського суспільства, що провадять діяльність у молодіжній сфері, якізареєстровані в установленому порядку та/абопровадять діяльність на території Чернігівської області;
 органів студентського та учнівського самоврядування та їх обласних об’єднань
 Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. Прийомзаяв для участі в установчих зборах здійснюватиметься до 1 січня 2022 року за адресою: вул. Шевченка, 7, кабінет 56 (Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації) та в сканованому вигляді на електронну адресу dsms_post@cg.gov.ua. Контактна особа – Мяснікова Анастасія Павлівна.


Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.