Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 11:56:47

Чернігівські надзвичайники врятували лелеку, який потерпав від холоду

23.12.2021   08:51Агенцiя

22 грудня до Служби порятунку "101" у м. Бобровиця Ніжинського району надійшло повідомлення від небайдужої мешканки про те, що на місцевому ринку від холоду потерпає молодий лелека.

Люди намагалися спіймати його самостійно, але щойно наближалися він починав тікати.

Тому і звернулися по допомогу до рятувальників.

На місце події прибуло відділення 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Чернігівській області.

Бійцям ДСНС вдалося зловити лелеку, якому забракло сил відлетіти у вирій. Аби врятувати птаха від холоду й голоду, надзвичайниками було прийняте рішення відвести його до себе у пожежну частину, де його нагодували і обігріли.

ГУ ДСНС в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

Жінки освоюють «чоловічі» професії…

Жінки освоюють «чоловічі» професії… 09:34

Ця тенденція посилюється через війну та потребу у кваліфікованих кадрах. Електрогазозварник, верстатник деревообробних верстатів, водій навантажувача, водій вантажівки, оператор котельні - такі умовно «чоловічі професії» цьогоріч обрали для себе 30 жінок Чернігівського регіону.

10 грудня: цей день в Україні і світі 09:28

День 1386 Російська агресія - Day 1386 Russian aggression

Забезпечити право кожної дитини зростати в сімейному оточенні: у Чернігівський ОВА підписали Меморандум про взаєморозуміння

Забезпечити право кожної дитини зростати в сімейному оточенні: у Чернігівський ОВА підписали Меморандум про взаєморозуміння 13:09

Щоб діти Чернігівщини зростали в родині та були забезпечені якісними соціальними, медичними, реабілітаційними та освітніми послугами, сьогодні в обласній військовій адміністрації уклали тристоронній Меморандум.

 «Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника

«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54

Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини