Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 листопада, 15:05:17

Урочисті заходи з приводу повернення 1-ї окремої танкової Сіверської бригади з району проведення операції Об’єднаних сил

23.12.2021   08:29Агенцiя

Понад 8 місяців особовий склад 1-ї окремої танкової Сіверської бригади виконував завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності України в районі операції Об’єднаних сил на території Луганської та Донецької областей

До складу бригади входять танкові та артилерійські підрозділи, які згідно з Мінськими домовленостями знаходилися в районі відведення та у прямому підпорядкуванні командувача ООС.

Разом з цим особовий склад постійно вдосконалював свою бойову готовність, а саме: були проведені танкові батальйонні навчання із підтримкою сил реактивної артилерії та артилерійської розвідки з неба, навчання танкових підрозділів під прикриттям засобів протиповітряної оборони; тактико-спеціальні навчання підрозділів розвідки та механізованого батальйону; здійснено масштабне навчання із розгортання польового вузла зв’язку та виходом у взаємодію з підрозділами бригади; подолання смуги перешкод, зокрема обкатка танком, як випробування особового складу на психологічну витривалість; постійне вдосконалення вогневої виучки, шляхом стрільб з різних видів зброї (стрілецька зброя різного калібру).

Під час виконання бойового завдання механізований батальйон бригади у травні 2021 року зазнав безповоротну втрату: на невідомому вибуховому пристрої підірвався автомобіль, в якому загинув двадцятирічний старший солдат Стеблянко Максим Сергійович.

Після повернення особовий склад буде відправлено у чергові відпустки та на реабілітацію. Наступним етапом стануть тактико-спеціальні навчання, з метою бойового злагодження підрозділів бригади, курси підвищення кваліфікації, курси лідерства для сержантського складу та інше.

Акредитація на захід та питання: тво начальника служби зв’язків з громадськістю ОК «Північ» капітан Гузун Олеся 093 118 53 74

Служба зв’язків з громадськістю ОК "Північ"

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».