Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 19:25:39

За крок до жовтої зони: перевірки за дотриманням карантинного режиму тривають

22.12.2021   15:42Агенцiя

З 23 грудня на Чернігівщині запроваджується «жовтий» рівень епідемічної небезпеки.

 Це означає, що від завтра карантинні обмеження не поширюватимуться і на тих, хто поки що отримав лише перше щеплення — тобто на власників жовтих» COVID-сертифікатів.
Проте, в області й надалі перевірятимуть, як місцеві заклади дотримують протиепідемічних вимог.
Учора, зокрема, фахівці Держпродспоживслужби перевірили 73 заклади торгівлі продовольчими товарами та 37 – непродовольчими, 8 – громадського харчування та ще 19 інших об’єктів. Виявлено 32 порушення/недоліки та складено 1 протокол за неналежне дотримання протиепідемічних заходів.
Перевірку здійснювали 23 робочі групи. З них у 18 брали участь представники Нацполіції, ще у 2 — спеціалісти центру контролю та профілактики хвороб МОЗ.

За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби
у Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07

Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні

На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03

Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини