Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 грудня, 00:18:22

Фахівці Держпродспоживслужби разом з освітянами Срібнянської громади обговорили особливості харчування дітей у школах і дитсадках

21.12.2021   09:59Агенцiя

У Срібнянській селищній раді відбувся семінар-нарада щодо обговорення орієнтовного чотиритижневого сезонного меню, рекомендованого для організації харчування дітей у школах та садочках.

Участь у заході взяли керівники закладів освіти Срібнянської громади та фахівці територіального управління Держпродспоживслужби.

Під час зібрання фахівці Держпродспоживслужби детально поінформували представників освітянського загалу про особливості складання орієнтовного чотиритижневого сезонного меню, наголосили на постійному контролі якості питної води та здійсненні лабораторного контролю показників мікроклімату, рівня освітленості тощо.

Також присутні розглянули актуальні питання організації безпечного харчування у закладах освіти, в тому числі акцентували увагу на обов’язковому дотриманні законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів під час організації харчування дітей, проаналізували типові недоліки, що виявляються під час перевірок харчоблоків, докладно зупинилися на впровадженні постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР).

Освітяни отримали від спеціалістів Держпродспоживслужби ґрунтовні відповіді на запитання, що виникли під час семінару-наради.

Останні новини Чернігівщини

4 грудня - цей день в Україні та в світі

4 грудня - цей день в Україні та в світі 11:34

ДЕНЬ 284 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 284 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини