Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 січня, 01:24:57

Фахівці Держпродспоживслужби разом з освітянами Срібнянської громади обговорили особливості харчування дітей у школах і дитсадках

21.12.2021   09:59Агенцiя

У Срібнянській селищній раді відбувся семінар-нарада щодо обговорення орієнтовного чотиритижневого сезонного меню, рекомендованого для організації харчування дітей у школах та садочках.

Участь у заході взяли керівники закладів освіти Срібнянської громади та фахівці територіального управління Держпродспоживслужби.

Під час зібрання фахівці Держпродспоживслужби детально поінформували представників освітянського загалу про особливості складання орієнтовного чотиритижневого сезонного меню, наголосили на постійному контролі якості питної води та здійсненні лабораторного контролю показників мікроклімату, рівня освітленості тощо.

Також присутні розглянули актуальні питання організації безпечного харчування у закладах освіти, в тому числі акцентували увагу на обов’язковому дотриманні законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів під час організації харчування дітей, проаналізували типові недоліки, що виявляються під час перевірок харчоблоків, докладно зупинилися на впровадженні постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР).

Освітяни отримали від спеціалістів Держпродспоживслужби ґрунтовні відповіді на запитання, що виникли під час семінару-наради.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання 16:34

Протягом 2021 року 2463 безробітних набували нових професій та підвищували кваліфікацію за направленням обласної служби зайнятості. Усі - на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця.

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади 16:31

16 січня у приміщенні Понорницької селищної ради пройшли збори пасічників територіальних громад Новгород-Сіверського району.

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн 16:27

За результатами проведених протягом січня – грудня 2021 року заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 192,5 млн грн, та втрат через неефективні управлінські рішення на суму понад 1,3 млрд грн.

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу 16:13

У Різдвяні Новорічні свята уся малеча країни чекає на диво і казку. Та особливої уваги і позитивних святкових емоцій потребують діти, які проживають на прифронтових територіях Донбасу.

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами 16:08

За публічного обвинувачення Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за контрактом, який повторно ухилявся від військової служби, вже маючи вирок за аналогічний злочин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини