Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 23:35:08

Міжвідомчий координаційний штаб розглянув стан посилення охорони кордону з Білоруссю

21.12.2021   09:32Агенцiя

В Адміністрації Держприкордонслужби відбулося чергове засідання Міжвідомчого координаційного штабу, який створений для протидії можливій міграційній кризі на кордоні з Республікою Білорусь.

 

На ньому були присутні представники всіх складових сектору безпеки і оборони, що задіяні в рамках спеціальної прикордонної операції «Полісся», а також представники регіональних координаційних штабів.

Учасники обговорили результати основного етапу операції та стан посилення українсько-білоруської ділянки державного кордону.

Перший заступник Голови Державної прикордонної служби України, керівник Міжвідомчого координаційного штабу Володимир Нікіфоренко відмітив, що такого формату взаємодії, такого формату досвіду між всіма учасниками раніше не було.

«Минулого року ми тренувалися в локальних масштабах, а так як цього року – вперше. Ми мали змогу потренуватися, подивитися, як ми швидко реагуємо на зміну обстановки, як швидко прибувають та розгортаються наші сили, уточнити маршрути та необхідні часові показники і багато інших речей. Звісно ми сподіваємося, що нам не доведеться застосовувати наші напрацювання на практиці, проте тренування для нас стали вкрай корисними, адже ми маємо бути готові до розвитку ситуації за будь-якими сценаріями», - відмітив Володимир Нікіфоренко.

Учасники засідання наголосили, що спільними зусиллями реалізовано весь необхідний комплекс заходів – від системи управління залученими силами – до злагодженості дій на державному кордоні. При цьому Міжвідомчий координаційний штаб, як національна платформа сектору безпеки та оборони, забезпечив готовність до запровадження відповідних спеціальних та правових режимів у прикордонні.

Окремо зазначалося, що аналіз обстановки на українсько-білоруській ділянці державного кордону та результати спільних дій свідчать про ефективність проведених заходів з протидії загрозі поширення штучної міграційної кризи.

Також учасники відмічали необхідність продовження спеціальних та оперативно-розшукових заходів для відстеження обстановки на державному кордоні та в контрольованих прикордонних районах з метою своєчасного отримання даних про підготовку до переміщення груп нелегальних мігрантів. Крім того, в моніторингу кордону залишається щоденне використання наявних безпілотних авіаційних комплексів та пілотованої авіації, а в прикордонні – проведення профілактичних заходів для упередження порушень прикордонного законодавства.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання 16:34

Протягом 2021 року 2463 безробітних набували нових професій та підвищували кваліфікацію за направленням обласної служби зайнятості. Усі - на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця.

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади 16:31

16 січня у приміщенні Понорницької селищної ради пройшли збори пасічників територіальних громад Новгород-Сіверського району.

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн 16:27

За результатами проведених протягом січня – грудня 2021 року заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 192,5 млн грн, та втрат через неефективні управлінські рішення на суму понад 1,3 млрд грн.

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу 16:13

У Різдвяні Новорічні свята уся малеча країни чекає на диво і казку. Та особливої уваги і позитивних святкових емоцій потребують діти, які проживають на прифронтових територіях Донбасу.

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами 16:08

За публічного обвинувачення Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за контрактом, який повторно ухилявся від військової служби, вже маючи вирок за аналогічний злочин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини