Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 5 грудня, 22:12:46

Міжвідомчий координаційний штаб розглянув стан посилення охорони кордону з Білоруссю

21.12.2021   09:32Агенцiя

В Адміністрації Держприкордонслужби відбулося чергове засідання Міжвідомчого координаційного штабу, який створений для протидії можливій міграційній кризі на кордоні з Республікою Білорусь.

 

На ньому були присутні представники всіх складових сектору безпеки і оборони, що задіяні в рамках спеціальної прикордонної операції «Полісся», а також представники регіональних координаційних штабів.

Учасники обговорили результати основного етапу операції та стан посилення українсько-білоруської ділянки державного кордону.

Перший заступник Голови Державної прикордонної служби України, керівник Міжвідомчого координаційного штабу Володимир Нікіфоренко відмітив, що такого формату взаємодії, такого формату досвіду між всіма учасниками раніше не було.

«Минулого року ми тренувалися в локальних масштабах, а так як цього року – вперше. Ми мали змогу потренуватися, подивитися, як ми швидко реагуємо на зміну обстановки, як швидко прибувають та розгортаються наші сили, уточнити маршрути та необхідні часові показники і багато інших речей. Звісно ми сподіваємося, що нам не доведеться застосовувати наші напрацювання на практиці, проте тренування для нас стали вкрай корисними, адже ми маємо бути готові до розвитку ситуації за будь-якими сценаріями», - відмітив Володимир Нікіфоренко.

Учасники засідання наголосили, що спільними зусиллями реалізовано весь необхідний комплекс заходів – від системи управління залученими силами – до злагодженості дій на державному кордоні. При цьому Міжвідомчий координаційний штаб, як національна платформа сектору безпеки та оборони, забезпечив готовність до запровадження відповідних спеціальних та правових режимів у прикордонні.

Окремо зазначалося, що аналіз обстановки на українсько-білоруській ділянці державного кордону та результати спільних дій свідчать про ефективність проведених заходів з протидії загрозі поширення штучної міграційної кризи.

Також учасники відмічали необхідність продовження спеціальних та оперативно-розшукових заходів для відстеження обстановки на державному кордоні та в контрольованих прикордонних районах з метою своєчасного отримання даних про підготовку до переміщення груп нелегальних мігрантів. Крім того, в моніторингу кордону залишається щоденне використання наявних безпілотних авіаційних комплексів та пілотованої авіації, а в прикордонні – проведення профілактичних заходів для упередження порушень прикордонного законодавства.

Останні новини Чернігівщини

4 грудня - цей день в Україні та в світі

4 грудня - цей день в Україні та в світі 11:34

ДЕНЬ 284 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 284 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

АНОНСИ ПОДІЙ