Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 лютого, 20:18:52

42,5 % жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

20.12.2021   15:54Агенцiя

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 20 грудня в області зроблено 727 361 щеплення. Повну вакцинацію (2 дози) має 346 324 особи або 42,5 % дорослого населення. Ще 34 713 осіб (або 4,2 %) отримали першу дозу препарату.

Приріст проведених щеплень за тиждень (13.12 - 19.12.2021) складає 2,2 відсоткові пункти  (+ 18 393 щеплення):
– першою дозою вакцини – на 0,5 в.п. (+4 403 щеплення);
– другою – на 1,7 в.п.(+ 13 990 щеплень).
Усього в Україні від початку кампанії з вакцинації проведено 27 373 349 щеплень. Вакциновано – 14 386 387 осіб, з-поміж них дві дози отримали 12 986 872 особи.
Укотре нагадуємо, що вакцинація – єдиний засіб не допустити погіршення епідемічної ситуації.
За даними МОЗ, для вироблення колективного імунітету від коронавірусу необхідно вийти на рівень 75-80% вакцинованих від загальної кількості населення. Тож вакцинуйтеся! Це убезпечить вас від важкого перебігу хвороби чи смерті від COVID-19. Записуйтеся на щеплення та обов’язково отримайте другу дозу, щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також – людей поруч. Адреси та контакти пунктів та центрів вакцинації — на https://vaccination.covid19.gov.ua/list або за тел. 0 800 60 20 19.
Крім того, не забувайте дотримуватися трьох простих правил протиепідемічної безпеки — дистанція, носіння маски та користування антисептичними засобами. Бережіть себе та рідних. За перших симптомів респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю або до контакт-центру МОЗ за номером 0-800-60-20-19.

За інформацією Чернігівського інформаційно-аналітичного
центру медичної статистики

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини