Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 серпня, 07:00:18

В місті Ічня відновила роботу автобусна станція

18.12.2021   17:52Агенцiя

17 грудня в центрі Ічнянської ТГ Прилуцького району – місті Ічня відновила роботу автобусна станція, повідомляє сайт тергромади.

«Тепер пасажири можуть отримати інформацію про маршрути безпосередньо на місці та очікувати на транспорт у приміщенні станції», - йдеться в оголошенні.

У понеділок та п’ятницю Ічнянська автобусна станція працюватиме із 05:00 ранку до 18.20 вечора, в інші дні тижні (в тому числі вихідні) – із 05:45-17:45.

На автостанції для пасажирів є зал чекання, стаціонарні камери зберігання багажу та ручної поклажі, працює довідка за тел. 2-15-36.

Квитки можна придбати за 45 днів до відправлення автобуса і з автостанцій Ніжин, Чернігів, Прилуки, Остер, Бахмач, Н.Сіверський, Короп та інших автостанцій України.

Всі пасажири, які придбавають квитки в касах автовокзалу, є застрахованими від нещасних випадків на транспорті.

Актуальний зведений розклад руху автобусів по автостанції буде надано дещо пізніше.

Нагадаємо, питання запуску власної автостанції в Ічнянській громаді опрацьовували напередодні 24 листопада. Тоді для вирішення питання зібралися керівництво тергромади, очільник та заступник "Чернігівського обласного підприємства автобусних станцій 17499" та начальник Ніжинського куща автостанцій, який є власником приміщення ічнянської автостанції.

Фото: Ічнянська міська рада

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.