Понад 4 мільйона гривень до держбюджету: стягнення на користь МОУ за позовом спецпрокуратури
Спеціалізованою прокуратурою успішно оскаржено рішення суду щодо неповернення до держбюджету грошових коштів у сумі 4305748,43 грн
Наприкінці червня поточного року суд першої інстанції відмовив у задоволенні позову керівника Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері про стягнення на користь держави в особі Міністерства оборони України з ТОВ «Перша будівельно-монтажна група» грошових коштів у сумі 4 305 748, 43 грн. (передоплата та штрафні санкції за несвоєчасне виконання ним умов договору підряду з будівництва казарми поліпшеного планування).
15.12.2021 року за принципової позиції Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері, рішенням Північного апеляційного господарського суду вимоги прокурора задоволено в повному обсязі, а рішення суду першої інстанції скасовано.
Наразі рішення суду щодо стягнення на користь Міністерства оборони України понад 4 млн. грн. набрало законної сили.
Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону і надалі послідовно вживатиме заходів представницького характеру щодо ефективного захисту інтересів держави.
Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону
Останні новини Чернігівщини
Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43
Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.
Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11
Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.
Неправдивий виклик — не розвага 16:35
Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.
9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).
Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18
Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.