У січні-вересні 2012 року в Чернігові було зареєстровано 1377 шлюбів
У січні-вересні 2012 року в обласному центрі було зареєстровано 1377 шлюбів, що на 20,1% менше, ніж у січні-вересні 2011 року (вірогідно тому, що 2012 рік – високосний).
Рівень шлюбності зменшився з 7,8 до 6,2 шлюбу у розрахунку на 1000 наявного населення. Це найвищий показник в області.
Середній вік жінок при вступі до шлюбу склав 28,2 року, чоловіків – 30,9 року. Наймолодшими нареченими були дев’ять 17-річних чернігівок та чотири 18-річних чернігівця.
Максимальна різниця у віці між одруженими, де чоловік був набагато старший за дружину, склала 31 рік. А серед подружніх пар, де старшою була жінка, найбільша різниця становила 17 років.
Уперше взяли шлюб 1035 чоловіків та 1062 жінки (відповідно 75,2% та 77,1%). Серед наречених – 16 вдівців та 28 вдів. Повторно одружитися вирішили 326 чоловіків та 287 жінок.
Абсолютна більшість шлюбів (94%) була укладена між громадянами України. Віддали перевагу іноземцям 62 наші громадянки. Серед жінок, які побралися з нашими земляками, було 20 громадянок інших країн.
Останні новини Чернігівщини
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».
На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34
Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.
Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17
Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.
Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15
У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.