Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 07:11:33

Чотири роки позбавлення волі за збут наркотиків у Чернігівському СІЗО – засуджено інспектора внутрішньої служби

11.12.2021   13:28Агенцiя

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Чернігівської обласної прокуратури Чернігівським апеляційним судом винесено вирок інспектору внутрішньої служби за фактом збуту наркотичних засобів у місцях позбавлення волі (ч. 2 ст. 307 КК України). Правоохоронця засуджено до 4 років позбавлення волі.

Прокурори у суді довели, що інспектор внутрішньої служби Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор», отримавши від невідомої особи наркотичні засоби, обіг яких в Україні заборонено – метадон та канабіс,  приніс їх до слідчого ізолятора та збув одному із утримуваних, зробивши попередньо «закладку».  

Місцевий суд розглядаючи справу та ухвалюючи вирок не в повній мірі врахував тяжкість вчиненого злочину, обставини кримінального правопорушення, а саме вчинення злочину у сфері обігу наркотичних    засобів, а також вчинення злочину спеціальним суб’єктом – працівником правоохоронного органу. Тому прокуратурою було внесено апеляцію.

Враховуючи позицію прокурора щодо невідповідності призначеного покарання тяжкості кримінального правопорушення та особу обвинуваченого, апеляційний суд ухвалив вирок, яким засудив обвинуваченого до реального позбавлення волі.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.