Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 листопада, 15:18:26

Знову запрацювали дитячі басейни у «Сімейній поліклініці»

10.12.2021   13:28Агенцiя

У Сімейній поліклініці, яка знаходиться на вулиці Рокоссовського в Чернігові, відновлюють свою роботу басейни водолікувального блоку. З літа цього року тут проводили ремонтні роботи, які полягали в заміні систем водовідведення та водопідготовки. Тепер вода у басейнах стала якіснішою, адже вона проходить фільтрацію і повертається очищеною і знезараженою у басейн. Дезінфекція відбувається завдяки спеціальним реагентам, які не містять хлору.

За словами завідувача господарства КП «Сімейна поліклініка» Чернігівської міської ради Олександра Болаха, для очищення води у басейнах закладу було встановлено 9 фільтрів, замінені 73 крани та дві засувки діаметром 100 міліметрів.

Всі басейни у поліклініці, а їх у відділенні відновлювального лікування чотири, розраховані на дітей грудного віку і старше. Заняття тривають від 10 до 45 хвилин, у залежності від призначення. Вода тепла і комфортна, від +27 до +30 градусів. Лікарі стверджують, що водні процедури сприяють загальному загартовуванню організму, зміцненню імунітету, розвитку опорно-рухового апарату і суглобів дітей, профілактиці плоскостопості. Батьки дітей, які займаються у басейні, це підтверджують.

Усі басейни поліклініки почали повноцінно працювати вже цього тижня. Графік прийому дітей і час роботи буде як і раніше – з 8 ранку до 18 вечора. Для супроводу дітей батькам, враховуючи червону зону карантину, обов’язково потрібно буде мати Ковід-сертифікат про проходження курсу вакцинації. Перед відвідуванням треба здати і відповідні аналізи.

Заняття у басейні для дітей з інвалідністю та дітей, які мають загрозу отримати інвалідність, безкоштовні. Ті ж батьки, які за власним бажанням хочуть оздоровити свою дитину, мають можливість відвідувати басейн на платній основі.

Нагадаємо, у відділенні відновлювального лікування кілька років тому зробили капітальний ремонт. Тут відремонтували стіни, замінили двері, вікна, оновили коридор, зробили ремонт фасадів басейну. В оновленому приміщенні лікувального закладу діти проходитимуть реабілітацію після травм і хвороб, а також зміцнюватимуть своє здоров’я.  
 


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».