Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 листопада, 14:14:42

У Прилуцькому ЦНАП вдвічі збільшиться кількість послуг 180

10.12.2021   13:23Агенцiя

Наразі Прилуцький ЦНАП надає населенню 188 видів адмінпослуг та невдовзі розширить цей перелік до 400, інформує ТК «Прилуки».

«Серед самих популярних послуг Прилуцького ЦНАПу – реєстрація місця проживання, зняття з реєстрації місця проживання, видача відповідних довідок, видача послуг держгеокадастру, паспортні послуги у нас популярні останнім часом», - розповіла начальник відділу адмінпослуг Світлана Дурдас.
Так, згідно розпорядження Кабміну, цей перелік адмінпослуг розшириться вдвічі, розповіла Світлана Дурдас. Для відвідувачів ЦНАПу додатково стануть доступними послуги з 13 сфер життя.
«Реєстрація пасіки, реєстрація і посвідчення моряка, посвідчення видається і присвоюється ранг Майстра спорту», - навела кілька прикладів нових адмінпослуг Світлана Дурдас, - та додала, що відповідно до них ЦНАП заключить меморандуми про співпрацю із відповідними субєктами надання адмінпослуг. Після цього установа оновить інформаційні та технологічні картки на кожну послугу.
Перелік послуг розшириться і в тих сферах, які ЦНАП вже обслуговує.
«Це земельні питання, паспортні послуги, послуги соціального характеру, послуги пенсійного фонду, послуги державної реєстрації актів цивільного стану, реєстрація бізнесу, реєстрація нерухомості, відповідні довідки і т.д»
Розшириться перелік і так званих місцевих послуг. Їх додадуть близько 10.
«Наприклад, гастрольні заходи: всі заяви, які надходять в нашу громаду, вони реєструються в ЦНАП – всі концерти, гастролі. І отримання результату послуги теж видаєм ми. Так само із залученням тварин вистави, це теж реєструється в ЦНАПІ. Так само встановлення режиму роботи деяких підприємств, магазинів, погодження руху транспортного засобу, погодження руху багатогабаритних транспортних засобів, які перевищують навантаження це теж буде через ЦНАП проходить, вони і були включені в наш перелік», - додала Світлана Дурдас.
Впродовж цього року Прилуцький ЦНАП надав населенню понад 24 тисячі послуг.

priluki.city

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».