Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 21:11:23

У Прилуцькому ЦНАП вдвічі збільшиться кількість послуг 180

10.12.2021   13:23Агенцiя

Наразі Прилуцький ЦНАП надає населенню 188 видів адмінпослуг та невдовзі розширить цей перелік до 400, інформує ТК «Прилуки».

«Серед самих популярних послуг Прилуцького ЦНАПу – реєстрація місця проживання, зняття з реєстрації місця проживання, видача відповідних довідок, видача послуг держгеокадастру, паспортні послуги у нас популярні останнім часом», - розповіла начальник відділу адмінпослуг Світлана Дурдас.
Так, згідно розпорядження Кабміну, цей перелік адмінпослуг розшириться вдвічі, розповіла Світлана Дурдас. Для відвідувачів ЦНАПу додатково стануть доступними послуги з 13 сфер життя.
«Реєстрація пасіки, реєстрація і посвідчення моряка, посвідчення видається і присвоюється ранг Майстра спорту», - навела кілька прикладів нових адмінпослуг Світлана Дурдас, - та додала, що відповідно до них ЦНАП заключить меморандуми про співпрацю із відповідними субєктами надання адмінпослуг. Після цього установа оновить інформаційні та технологічні картки на кожну послугу.
Перелік послуг розшириться і в тих сферах, які ЦНАП вже обслуговує.
«Це земельні питання, паспортні послуги, послуги соціального характеру, послуги пенсійного фонду, послуги державної реєстрації актів цивільного стану, реєстрація бізнесу, реєстрація нерухомості, відповідні довідки і т.д»
Розшириться перелік і так званих місцевих послуг. Їх додадуть близько 10.
«Наприклад, гастрольні заходи: всі заяви, які надходять в нашу громаду, вони реєструються в ЦНАП – всі концерти, гастролі. І отримання результату послуги теж видаєм ми. Так само із залученням тварин вистави, це теж реєструється в ЦНАПІ. Так само встановлення режиму роботи деяких підприємств, магазинів, погодження руху транспортного засобу, погодження руху багатогабаритних транспортних засобів, які перевищують навантаження це теж буде через ЦНАП проходить, вони і були включені в наш перелік», - додала Світлана Дурдас.
Впродовж цього року Прилуцький ЦНАП надав населенню понад 24 тисячі послуг.

priluki.city

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання 16:34

Протягом 2021 року 2463 безробітних набували нових професій та підвищували кваліфікацію за направленням обласної служби зайнятості. Усі - на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця.

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади 16:31

16 січня у приміщенні Понорницької селищної ради пройшли збори пасічників територіальних громад Новгород-Сіверського району.

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн 16:27

За результатами проведених протягом січня – грудня 2021 року заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 192,5 млн грн, та втрат через неефективні управлінські рішення на суму понад 1,3 млрд грн.

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу 16:13

У Різдвяні Новорічні свята уся малеча країни чекає на диво і казку. Та особливої уваги і позитивних святкових емоцій потребують діти, які проживають на прифронтових територіях Донбасу.

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами 16:08

За публічного обвинувачення Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за контрактом, який повторно ухилявся від військової служби, вже маючи вирок за аналогічний злочин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини