Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 січня, 01:14:09

Учасники АТО/ООС завжди можуть розраховувати на підтримку служби зайнятості

10.12.2021   09:27Агенцiя

Захисники Вітчизни, які шукають роботу, завжди можуть розраховувати на підтримку служби зайнятості у питаннях реінтеграції до мирного життя шляхом працевлаштування.

У період з 2015 року по 1 грудня 2021 року до обласної служби зайнятості за допомогою в пошуку роботи звернулись 3,7 тис. демобілізованих військовослужбовців – учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил. Кожного третього з них, а це 1,3 тис. осіб, було працевлаштовано. Зокрема, 162 демобілізованих військовослужбовців відкрили власну справу, отримавши допомогу по безробіттю одноразово; 14 - працевлаштовані на нові робочі місця з компенсацією роботодавцю єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Крім того, до тимчасової зайнятості було залучено 477 ветеранів. Вони брали участь у благоустрої населених пунктів, впорядкуванні місць поховання загиблих захисників Вітчизни, наданні допомоги сім'ям учасників АТО. За направленням служби зайнятості професійне навчання за актуальними на ринку праці професіями пройшли 244 особи. До речі, під гарантоване працевлаштування. Чоловіки переважно навчалися на слюсарів з механоскладальних робіт, слюсарів–ремонтників, електрогазозварників, операторів котелень, верстатників деревообробних верстатів тощо. Жінки, які проходили військову службу в зоні операції об’єднаних сил, опановували професії кухаря та перукаря.

За 11 місяців 2021 року на обліку в службі зайнятості області перебували 526 безробітних з числа учасників бойових дій. Роботу знайдено для 107 осіб. Цього року учасники бойових дій були затребуваними в сфері сільського та лісового господарства, переробній промисловості, торгівлі. Кожний третій ветеран повернувся до лав Збройних Сил України на військову службу за контрактом. Станом на 1 грудня цього року на обліку в службі зайнятості перебувають 209 безробітних ветеранів.

Валентина Федусь

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання 16:34

Протягом 2021 року 2463 безробітних набували нових професій та підвищували кваліфікацію за направленням обласної служби зайнятості. Усі - на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця.

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади 16:31

16 січня у приміщенні Понорницької селищної ради пройшли збори пасічників територіальних громад Новгород-Сіверського району.

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн 16:27

За результатами проведених протягом січня – грудня 2021 року заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 192,5 млн грн, та втрат через неефективні управлінські рішення на суму понад 1,3 млрд грн.

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу 16:13

У Різдвяні Новорічні свята уся малеча країни чекає на диво і казку. Та особливої уваги і позитивних святкових емоцій потребують діти, які проживають на прифронтових територіях Донбасу.

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами 16:08

За публічного обвинувачення Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за контрактом, який повторно ухилявся від військової служби, вже маючи вирок за аналогічний злочин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини