Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 грудня, 00:08:45

Учасники АТО/ООС завжди можуть розраховувати на підтримку служби зайнятості

10.12.2021   09:27Агенцiя

Захисники Вітчизни, які шукають роботу, завжди можуть розраховувати на підтримку служби зайнятості у питаннях реінтеграції до мирного життя шляхом працевлаштування.

У період з 2015 року по 1 грудня 2021 року до обласної служби зайнятості за допомогою в пошуку роботи звернулись 3,7 тис. демобілізованих військовослужбовців – учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил. Кожного третього з них, а це 1,3 тис. осіб, було працевлаштовано. Зокрема, 162 демобілізованих військовослужбовців відкрили власну справу, отримавши допомогу по безробіттю одноразово; 14 - працевлаштовані на нові робочі місця з компенсацією роботодавцю єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Крім того, до тимчасової зайнятості було залучено 477 ветеранів. Вони брали участь у благоустрої населених пунктів, впорядкуванні місць поховання загиблих захисників Вітчизни, наданні допомоги сім'ям учасників АТО. За направленням служби зайнятості професійне навчання за актуальними на ринку праці професіями пройшли 244 особи. До речі, під гарантоване працевлаштування. Чоловіки переважно навчалися на слюсарів з механоскладальних робіт, слюсарів–ремонтників, електрогазозварників, операторів котелень, верстатників деревообробних верстатів тощо. Жінки, які проходили військову службу в зоні операції об’єднаних сил, опановували професії кухаря та перукаря.

За 11 місяців 2021 року на обліку в службі зайнятості області перебували 526 безробітних з числа учасників бойових дій. Роботу знайдено для 107 осіб. Цього року учасники бойових дій були затребуваними в сфері сільського та лісового господарства, переробній промисловості, торгівлі. Кожний третій ветеран повернувся до лав Збройних Сил України на військову службу за контрактом. Станом на 1 грудня цього року на обліку в службі зайнятості перебувають 209 безробітних ветеранів.

Валентина Федусь

Останні новини Чернігівщини

4 грудня - цей день в Україні та в світі

4 грудня - цей день в Україні та в світі 11:34

ДЕНЬ 284 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 284 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини