Станом на 10 грудня в Україні зафіксовано 11327 нових випадків COVID-19
11 327 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 10 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1 010 дітей та 214 медпрацівників.
Також за минулу добу:
◾️ госпіталізовано – 2 551 особа;
◾️ летальних випадків – 442;
◾️ одужало – 24 456 осіб;
▪️здійснено тестувань за добу – 71 780.
За весь час пандемії в Україні⤵️
🔺захворіло – 3 543 684 особи;
🔺одужало – 3 158 426 осіб;
🔺летальних випадків – 90 343;
🔺проведено ПЛР-тестувань – 16 234 638.
Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

Останні новини Чернігівщини
Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31
Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.
Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16
Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.
“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13
І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.
Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20
У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).