Чернігівська область: надзвичайники надають допомогу на місці зіткнення вантажівки з маршрутним автобусом
7 грудня, близько 7:55, поблизу с. Брусилів, Чернігівського району, на автошляху Н-27 Чернігів-Грем'яч, сталося зіткнення вантажного автомобіля з маршрутим мікроавтобусом "Чернігів-Сосниця".
Васлідок ДТП попередньо загинуло 11 осіб та 8 осіб травмовано.
Для деблокації від ДСНС залучено 10 осіб та 3 од. техніки.
На місці трагедії працює мобільно-оперативна група ГУ ДСНС у Чернігівській області


Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression
На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27
Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.