Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 жовтня, 17:37:03

38,7% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

06.12.2021   16:12Агенцiя

Про це повідомила заступниця голови Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк сьогодні під час брифінгу для місцевих ЗМІ.

Зокрема повну вакцинацію (2 дози) має 315 421 особа або 38,7% дорослого населення. Ще 53 853 людини (або 6,6 %) отримали першу дозу препарату.
Загалом в області станом на 6 грудня зроблено 684 695 щеплень. Приріст за минулий тиждень (29 листопада – 5 грудня) складає 4,4 відсоткові пункти (+ 36 065 щеплень).
Також Жанна Шерстюк нагадала, що від сьогодні набирають чинності посилені карантинні правила, затверджені Кабінетом Міністрів України 24 листопада. Відтепер, «жовтий» COVID-сертифікат чинний лише 30 днів.
До речі, підприємці повинні перевіряти у всіх відвідувачів COVID-сертифікати шляхом зчитування QR-коду мобільним додатком «Дія».
У випадку відсутності у відвідувачів чи співробітників необхідних документів, власник закладу може понести відповідальність за статтею «Порушення правил щодо карантину людей» Кодексу України про адміністративні правопорушення — штраф від 34 до 170 тисяч гривень.
— Посилення правил карантину переважно торкнеться невакцинованого населення у «жовтій» зоні. Наразі Чернігівщина знаходиться у «червоній» зоні й для неї, як і раніше, діють обмеження  «червоного» рівня епіднебезпеки. Роботу ж та відвідування громадських закладів дозволяють лише «зелені» COVID-сертифікати (або ж сертифікати про одужання чи негативні тести), — наголосила заступниця голови ОДА.
Жанна Шерстюк зазначила, що кількість захворілих на ковід поступово знижується. Проте не слід забувати, що станом на сьогодні понад 900 осіб перебувають у ковідних відділеннях. Більшість із них потребує кисневої підтримки.
— Кисню в області достатньо: на ранок мали 18,3 тонни рідкого, а також 513 балонів (40-літрових) для зберігання газоподібного, — повідомила Жанна Шерстюк та вкотре наголосила, що тільки вакцинація може врятувати від тяжкого перебігу хвороби, оскільки вона була і залишається єдиним дієвим способом боротьби з коронавірусною хворобою.
 


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42

Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).

 Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка

Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39

Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.

У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22

23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».

У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки»

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12

Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини