Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 квітня, 11:39:54

У Чернігові нагородили переможців конкурсу «Молодь! Армія! Країна!»

04.12.2021   18:09Агенцiя

Урочистості відбулися символічно напередодні святкування 30-ї річниці дня створення Збройних Сил України в Чернігівському обласному територіальному центрі комплектування та соцпідтримки, який і є організатором конкурсу.

Перший обласний конкурс патріотичних аматорських відеороликів до 30-ї річниці створення Збройних Сил України «МОЛОДЬ! АРМІЯ! КРАЇНА!» на призи військового комісара Чернігівського обласного ТЦК та СП для шкільної і студентської молоді регіону було запроваджено на Чернігівщині вперше. Талановита молодь надіслала 179 власноруч створених відеороликів, які переглянули понад 500 тисяч користувачів соціальної мережі Facebook.

Військовий комісар Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соцпідтримки полковник Олег Гончарук вручив переможцям цінні подарунки, зокрема музичні центри, смартфони, фітнес-браслети та гаджети, які стануть у пригоді сучасній молоді. Також учасники конкурсу одержали книжки на історичну та військово-патріотичну тематику.

Всі призи юнаки та дівчата отримали завдяки меценатській підтримці представника Українського інституту національної пам’яті у Чернігівській області Сергія Бутка та письменника, журналіста та краєзнавця Олександра Ясенчука.

Водночас із нагородженням конкурсантів до Дня Збройних Сил України були нагороджені і найкращі військовослужбовці та працівники установи.

Організатори й надалі проводитимуть такі конкурси серед молоді, адже питання військово-патріотичного виховання є вкрай важливим на Чернігівщині.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини