Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 5 грудня, 12:38:06

До Міжнародного дня людей з інвалідністю служба зайнятості інформує

03.12.2021   13:21Агенцiя

Протягом січня-листопада 2021 року за допомогою в працевлаштуванні до служби зайнятості області звернулися 1,1 тис. людей з інвалідністю, а всього мали статус безробітного майже 2 тис. осіб цієї категорії.З них працевлаштовано 417 громадян.

Переважно водіями,продавцями, охоронниками, сторожами,кочегарами, підсобними робітниками. Проте у службі зайнятості називають і непоодинокі приклади працевлаштування людей з інвалідністю інженерами, керуючими підприємством, спеціалістами державної служби, вчителями, медсестрами тощо.
Не кожна людина, яка бажає працевлаштуватися, володіє затребуваною професією. В таких випадках служба зайнятості пропонує своїм клієнтам безкоштовно пройти професійну підготовку, перепідготовку чи підвищення кваліфікації за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Протягом січня-листопада поточного року на професійне навчання було направлено 83 людини з інвалідністю. Ще 54 особи залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.
Станом на 1 грудня 2021 року на обліку в службі зайнятості області перебувало 658 безробітних громадян, які мають інвалідність.
 

Валентина Федусь

Останні новини Чернігівщини

4 грудня - цей день в Україні та в світі

4 грудня - цей день в Україні та в світі 11:34

ДЕНЬ 284 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 284 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

АНОНСИ ПОДІЙ