Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 грудня, 00:13:09

До людей з інвалідністю – з постійною увагою

03.12.2021   07:12Агенцiя

3 грудня – Міжнародний день людей із інвалідністю.

Одним з основних напрямів роботи управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області та його відділень є турбота про соціальний захист тих людей, які в результаті отриманих на виробництві травм чи професійних захворювань частково або повністю втратили працездатність.

Сьогодні під постійним піклуванням управління перебувають 2 961 потерпілий на виробництві та члени їх сімей, серед яких майже половина є особами з інвалідністю та 244 – внутрішньо переміщені особи. Із загальної кількості потерпілих на виробництві в області обліковуються: 48 осіб з інвалідністю I групи; 298 – II групи; 1 085 – III групи, загалом 1 431 особа з інвалідністю. Усі вони щомісяця отримують гарантовані державою страхові виплати у зв’язку зі стійкою втратою професійної працездатності та інші види допомоги. За 10 місяців поточного року застрахованим особам та членам їх сімей виплачено 76,4 млн грн, в тому числі 11,1 млн грн – внутрішньо переміщеним особам. Усі вони своєчасно отримують страхові виплати.

На медико-соціальні послуги 269 потерпілим від трудового каліцтва та професійних захворювань за рахунок коштів Фонду вже використано понад 5,2 млн грн, близько 0,7 млн грн витрачено на придбання лікарських засобів та виробів медичного призначення для 117 потерпілих.

На всі види доглядів потерпілим внаслідок трудового каліцтва цього року виплачено за рахунок коштів Фонду понад 2,5 млн гривень.

Фахівцями управління та його відділень постійно здійснюється робота із залучення потерпілих на виробництві до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній  реабілітації. Тісна співпраця з громадською організацією «Чернігівський союз інвалідів від трудового каліцтва та професійних захворювань» дає можливість підтримувати тісний зв’язок з усіма громадянами з інвалідністю та оперативно реагувати на всі проблеми, які у них виникають.


 

Володимир Нашиванько, начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

4 грудня - цей день в Україні та в світі

4 грудня - цей день в Україні та в світі 11:34

ДЕНЬ 284 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 284 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини