Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 лютого, 14:35:10

На Чернігівщині за 10 місяців 2021 року померли 39 ВІЛ-інфікованих

01.12.2021   09:38Агенцiя

1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

За адміністративними даними, на початок жовтня 2021 року на обліку в медичних закладах області перебували 3994 ВІЛ-інфіковані особи, серед яких 1235 – хворі на СНІД.
 
Більше половини інфікованих (62%) отримали ВІЛ-інфекцію статевим шляхом, майже кожен третій (32%) – унаслідок введення наркотичних речовин ін'єкційним шляхом. У числі ВІЛ-інфікованих 203 дитини, народжені ВІЛ-інфікованою матір’ю, з них 20 – хворі на СНІД.

Упродовж січня–вересня 2021 року медичними закладами області вперше в житті встановлено діагноз ВІЛ-інфекції 306 особам, взято під нагляд  53 особи, хворі на СНІД.

За цей же період в області ВІЛ-інфекція стала причиною смерті 39 осіб (0,3% загальної кількості померлих). Переважна більшість померлих (77%) у віці до 50 років, 79% – міські жителі. Серед померлих більше чоловіків, ніж жінок (30 проти 9).

Головне управління статистики у Чернгівській області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.