Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 11:36:20

Газопостачання у Киїнці мають відновити у найближчі дні

30.11.2021   12:44Агенцiя

Пізно увечері 28 листопада під час земляних робіт пошкодили газопровід середнього тиску у с. Киїнка. Через це без газу залишись 736 абонентів та 10 закладів.

Роботи з відновлення газопостачання почали вранці наступного дня — 29 листопада.

Проведено відновлювальні роботи (зварювання) на пошкодженому відрізку газопроводу. Виїзна лабораторія АТ «Чернігівгаз» перевірила якість зварювальних робіт, що дуже важливо для безпеки газопостачання.

Перші ніж подати газ у мережі, відповідно до правил техніки безпеки газовики повинні переконатись у тому, що в оселях закриті вхідні крани газопроводу, провести їх опломбування. Для цього вже другий день працюють 17 бригад від АТ «Чернігівгаз», які обходять усі домівки та установи у Киїнці.

Подачу газу у мережу планують відновити завтра, 1 грудня. Далі відбудеться повторний обхід будинків бригадами АТ «Чернігівгаз», які розпломбують та відкриють крани.

Першими будуть підключені школа, дитячий садок та амбулаторія.

За дорученням керівництва Чернігівської ОДА хід відновлювальних робіт на контролі Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства.

Керівництво АТ «Чернігівгаз» запевнило, що роботи з відновлення газопостачання тривають.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини