Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 05:32:39

Мінінфраструктури і Airbus будуть спільно розвивати авіацію за програмою «Велике будівництво»

25.11.2021   14:06Агенцiя

Міністерство інфраструктури України і одна з найбільших у світі авіабудівних компаній Airbus підписали Меморандум про співпрацю, який передбачає можливість лізингу чи купівлі 22 літаків.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Підписання відбулось під час форуму «Велике будівництво»: Авіація. Туризм» за присутності президента Володимира Зеленського. Від української сторони документ візував міністр інфраструктури Олександр Кубраков, від від Airbus – віце-президент компанії з Європи та Центральної Азії Кімон Сотіропулос.

Меморандум фіксує спільну мету України та Франції співпрацювати в авіаційній галузі та окреслює алгоритм робіт у межах створення національної авіакомпанії та придбання літаків.

«Згідно з текстом меморандуму, розглядається можливість лізингу/купівлі: 6 малих вузькофюзеляжних літаків (типу А220); 12 середніх вузькофюзеляжних літаків (типу А320/А321); 4 широкофюзеляжних літаків (типу А330/350). Після створення в Україні національного авіаперевізника Airbus також готовий розглянути можливість співпраці з українською авіакосмічною галуззю», - повідомляє агентство.

Нагадаємо, створення національної державної авіакомпанії та розвиток авіаперевезень в Україні є частиною програми «Велике будівництво». Як заявляв президент Володимир Зеленський, в країні почалась масштабна реконструкція регіональних аеропортів.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини