Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 21:59:16

Прокуратура повернула до бюджету громади Прилук 157 тис. грн

25.11.2021   08:49Агенцiя

Касаційним кримінальним судом у складі Верховного Суду підтверджено правомірність позиції ювенальних прокурорів про стягнення на користь Управління освіти Прилуцької міської ради понад 157 тис. грн. у відшкодування збитків, завданих закупівлею товарів в обхід вимогам Закону України «Про публічні закупівлі», Бюджетного законодавства України.

У ході судового розгляду кримінального провадження по обвинуваченню одного із керівників управлінь освіти області у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість), прокурором доведено протиправність придбання товарів для навчальних закладів за завищеними цінами та без здійснення процедури державних закупівель, чим заподіяно матеріальних збитків місцевому бюджету.
 
За позовом прокурора порушені права держави на даний час поновлено, судове рішення направлено на примусове виконання, а грошові кошти, що надійдуть в рахунок його виконання будуть використані на освітні цілі.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини