Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 серпня, 13:37:46

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

24.11.2021   08:32Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 23 листопада по 08 годину 24 листопада 2021 року

Зареєстровано 7 пожеж, з яких: 1 на об'єкті, 4 в житловому секторі, 1 на транспорті та 1 інша. Загинула 1 особа. Ймовірними причинами пожеж послужили необережність під час куріння господаря, несправність електричної системи автомобіля, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей, необережність під час куріння господаря. Вогнем пошкоджено 3 будівлі різного призначення та навантажувач.
   
23.11.2021 року о 12 год. 20 хв. для надання допомоги медичним працівникам по транспортуванню хворого до автомобіля швидкої медичної допомоги (м. Чернігів, просп. Миру, 159), залучалося відділення АРЧ АРЗ СП м. Чернігів (4 чоловіки особового складу, 1 одиниця техніки).

23.11.2021 року о 19 год. 18 хв. для надання допомоги по відкриванню дверей квартири за адресою: м. Чернігів, просп. Перемоги, 201, залучалось відділення 1 ДПРЧ м. Чернігів (4 чоловіки особового складу, 1 одиниця техніки).

Прогноз погоди на 24 листопада 2021 року

Мінлива хмарність, вночі місцями невеликі опади, на дорогах подекуди ожеледиця, вдень без істотних опадів. Вночі та вранці слабкий туман. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура вночі 3-8º морозу, вдень 0-5º тепла. По м. Чернігову температура вночі 4-6º морозу, вдень 2-4º тепла.

Радіаційний фон на території області: м. Чернігів - 10 мкр/год, м. Сновськ - 9 мкр/год, с. Покошичі - 12 мкр/год, м. Семенівка - 10 мкр/год, м. Ніжин - 12 мкр/год, м. Прилуки - 13мкр/год, м. Остер - 11 мкр/год.

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.