П’ять років позбавлення волі за жорстоке вбивство собаки - засуджено двох мешканців Ріпкинщини
За публічного обвинувачення Чернігівської окружної прокуратури вироком Ріпкинського районного суду Чернігівської області двох мешканців Ріпкинської територіальної громади визнано винними у порушенні недоторканості житла та жорстокому поводжені з твариною,
вчиненим умисно з особливою жорстокістю, з хуліганських мотивів, групою осіб, що призвело до загибелі тварини (ч. 1 ст. 162 та ч. 3 ст. 299 КК України).
Одному з обвинувачених, раніше судимому, призначено покарання у виді 5 років 3 місяців позбавлення волі, другому - 5 років 2 місяців позбавлення волі.
Як встановлено досудовим розслідуванням та підтверджено в ході судового розгляду 5 лютого поточного року двоє чоловіків в стані алкогольного сп’яніння незаконно проникли до одного з приватних господарств на території с. Задеріївка Ріпкинської селищної ради та жорстоко забили до смерті собаку господарів, яка не являла для них ніякої загрози.
Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).
За інформацією Чернігівської окружної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54
Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.
Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33
Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.
За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11
За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.
Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43
Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.
Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21
Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.