Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 вересня, 02:18:05

З початку року кількість населення в Чернігівській області зменшилася на 12 тисяч. Статистика

23.11.2021   09:58Агенцiя

На 1 жовтня 2021 року чисельність наявного населення Чернігівської області, за оцінкою, становила 964,7 тис. осіб, з яких 66% проживали в міській місцевості.

З початку року кількість жителів зменшилася на 12 тис. осіб.

У січні–вересні 2021 року на Чернігівщині з’явилися на світ 4093 малюки (2047 хлопчиків та 2046 дівчаток). На кожну тисячу населення припадало 5,6 новонароджених. Дві третини дітей народилися в міських родинах. Середній вік жінок, які стали мамами, склав 29 років.

Протягом січня–вересня п.р. в області зареєстрували шлюб 3543 подружні пари. Серед тих, хто одружився, вперше вступили до шлюбу 67% чоловіків та 64% жінок. Середній вік нареченої становив 32 роки, нареченого – 34.

З початку року в області померли 7351 чоловік та 7655 жінок, середній вік яких 67 та 77 років відповідно. 

Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини