Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 березня, 01:36:05

Агенція регіонального розвитку Чернігівської області продовжує термін реєстрації на бізнес-інкубатор

22.11.2021   17:42Агенцiя

Ви маєте ідею для стартапу? Хочете розвинути власний бізнес? Вам бракує практичних навичок? Тоді реєструйтеся на навчання бізнес-інкубатора https://bit.ly/3BTODzL. Заявки приймаються до 25 листопада. Кількість місць обмежена.

Під час навчань онлайн та офлайн команда професіоналів розповість учасникам про підтримку підприємництва на міжнародному, національному та локальному рівнях. Учасники отримають експертний супровід у розробці та реалізації власної бізнес-ідеї.

Навчання триватиме з 29 листопада по 28 грудня у другій половині дня на базі інноваційного простору Business Hub Chernihiv Region за адресою Преображенська, 12.

Ви отримаєте:

  • 90 годин теорії та практики;
  • станете частиною спільноти резидентів Business Hub Chernihiv Region;
  • експертну підтримку на перших етапах реалізації стартапу;
  • можливість користування коворкінгом на спеціальних умовах.

Команда експертів з числа кваліфікованих управлінців та представників підприємств оберуть 15 кращих ідей. До участі також запрошуються команди з декількох осіб.

 

--

Агенція регіонального розвитку Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини