Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 травня, 23:47:03

З 1 грудня 2021 року зросте мінімальна зарплата, а разом з нею і розмір мінімального страхового внеску ЄСВ

22.11.2021   17:29Агенцiя

З 1 грудня 2021 року відбудеться підвищення розміру мінімальної зарплати, визначене Законом України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" від 15.12.2020 р. № 1082-IX

 

- на це звертає увагу начальник Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.

З 1 січня 2021 року мінімальна зарплата на місяць становить 6000 гривень, а вже з 1 грудня цього року її розмір збільшиться до 6500 гривень.

Людмила Слотюк зазначила, що підвищення розміру зарплати вплине на ряд показників.

Зокрема, збільшиться розмір мінімального страхового внеску ЄСВ на місяць з зарплати працівників та доходів фізичних осіб-підприємців (за себе), самозайнятих осіб та членів фермерського господарства. З 1 грудня – це буде 1430 гривень. Адже мінімальний розмір єдиного внеску на місяць розраховується як 22 відсотки від мінімальної зарплати (від 6500 гривень).

Максимальна ж величина бази нарахування ЄСВ в місяць з 1 грудня становитиме 97500 гривень.

Максимальний розмір нарахованого ЄСВ в місяць з 1 грудня збільшиться до 21450 гривень.

Людмила Слотюк звертає увагу роботодавців, підприємств та фізичних осіб-підприємців, які сплачують єдиний внесок у розмірі не менше мінімального страхового внеску за найманих працівників. Починаючи з грудня 2021 року, за себе фізичні особи-підприємці сплачують за підсумками ІV кварталу 2021 року (до 19 січня 2022 року) і  квартальна сума буде становити 4070 гривень.

         Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини