Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 лютого, 07:23:43

Рятувальники області проводять профілактичні рейди на водоймах

20.11.2021   08:47Агенцiя

Лише з початку року на водних об'єктах області загинуло 61 людина, серед них 5 дітей, а з початку вересня вже 7 осіб.

 

У зв’язку з цим, рятувальники Чернігівщини активізували роз’яснювальну роботу серед рибалок та відпочивальників біля водойм області, щоб черговий раз нагадати, застерегти, поінформувати про безпечну поведінку.

Так, 18 листопада представники Служби порятунку «101» Чернігівського, Прилуцького райуправлінь та Корюківського райвідділу ГУ ДСНС України у Чернігівській області разом з представниками засобів масової інформації вирушили на річку Стрижень в районі регіонального ландшафтного парку "Ялівщина", що в обласному центрі, річку "Удай" у м. Прилуки та річку Бреч у м. Корюківка. Завданням рятувальників було донести до свідомості людей, як важливо дбати про власну безпеку і пам’ятати про правила безпечної поведінки на водних об’єктах.

Фахівці нагадали громадянам правила поведінки на воді та навели сумну статистику трагічних випадків внаслідок недотримання правил перебування та відпочинку біля водойм. Рибалок попередили про підвищену небезпеку такого дозвілля в осінньо-зимовий період та нагадали методи надання допомоги постраждалим.

Більшість з рибалок, з якими довелося поспілкуватися, знаються на правилах безпеки, зокрема, завжди беруть з собою засоби, що можуть допомогти у порятунку у разі необхідності. Крім того, вони пам’ятають головне правило самопорятунку – не панікувати. Хоча ця порада стане в нагоді у будь-якій надзвичайній події чи ситуації.

Аби інформація сприймалася ефективніше, під час заходу рятувальники вручили громадянам профілактичні листівки та пам’ятки.

Останні новини Чернігівщини

Цьогоріч 20 мешканців Чернігівщини отримали гранти на власну справу, а ще один переможець виборов грант для переробного підприємства 16:22

На Чернігівщині з’являється усе більше нових бізнесів. Підприємці та стартапери продовжують активно користуватися грантами від держави.

«РЕБнемо так РЕБнемо!»: Збір на 300 мільйонів для посилення ППО перетнув екватор 16:14

Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» і Нова пошта запустили проєкт «РЕБнемо так РЕБнемо! Зібʼємо ворога з пантелику». Мета — зібрати 300 мільйонів гривень для посилення ППО.

Результат аудиту Куликівської селищної ради на Чернігівщині - акумулювання резервів громади для подальшого ефективного їх використання 15:43

Українська стійкість в масштабній війні проти російської федерації базується в тому числі і на самоорганізації громад. Саме це допомагає громадам зберігати функціональність навіть у найважчих умовах.

На Чернігівщині працює одна з найбільших в Україні «Армій відновлення»

На Чернігівщині працює одна з найбільших в Україні «Армій відновлення» 15:42

Цього року (станом на 17 лютого) обласною службою зайнятості видано 1331 направлення на суспільно корисні роботи.

Задоволено позов прокурора про приведення захисної споруди цивільного захисту у придатний для використання стан 15:39

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов прокурора про зобов’язання господарюючого суб’єкта привести у стан готовності захисну споруду цивільного захисту – протирадіаційне укриття за призначенням, яке упродовж тривалого проміжку часу не готове до використання для захисту життя та здоров`я населення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини