Громаді Прилук повернуто будівлю недобудованої районної лікарні
Господарський суд Чернігівської області задовольнив у повному обсязі позов Чернігівської обласної прокуратури про повернення у комунальну власність об’єкта незавершеного будівництва - комплексу будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки, та скасування державної реєстрації права власності на нього за приватним товариством з обмеженою відповідальністю.
Об’єкт був придбаний товариством у процесі приватизації у 2007 році за результатами аукціону на стадії будівельної готовності – 30% (4-5 поверхів).
Відповідно до умов Договору від 15.02.2007 покупець зобов’язувався завершити будівництво об’єкта приватизації до 15.02.2010. У подальшому на підставі рішень обласної ради чотири рази вносилися зміни до Договору, якими термін виконання указаної умови Договору неодноразово продовжувався (останній термін – до 01.02.2017).
У зв’язку з невиконанням покупцем договірних умов, рішенням Господарського суду Чернігівської області від 28.04.2021 договір купівлі – продажу від 15.02.2007 № 455 між Управлінням комунального майна Чернігівської обласної ради та товариством розірвано.
Згідно з умовами договору та ч. 10 ст. 26 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» у випадку розірвання в судовому порядку договору купівлі - продажу у зв’язку з невиконанням покупцем договірних зобов’язань приватизований об’єкт підлягає поверненню в державну (комунальну) власність.
Управління комунального майна неодноразово зверталося до товариства з пропозицією з’явитися для підписання акта приймання-передачі, проте звернення виявилися безрезультатними.
З метою поновлення порушених інтересів держави та територіальної громади обласною прокуратурою було пред’явлено позов до суду.
Тепер після рішення суду про передачу об’єкта незавершеного будівництва у володіння громади та скасування державної реєстрації речового права нього громада отримала можливість розпорядитися «довгобудом» згідно з вимогами законодавства та інтересами мешканців Прилук.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.
У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.
Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22
Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.