Чернігівська область: сапери ДСНС знищили мінометну міну
18 листопада о 12:35 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області була знищена мінометна міна калібром 50мм часів Другої світової війни.

Металевий предмет, за ознаками схожий на вибухонебезпечний, напередодні виявили місцеві мешканці на березі ставка неподалік житлових будинків однієї з вулиць у с. Ядути Борзнянської територіальної громади Ніжинського району.
Про знахідку селяни одразу повідомили Службу "101". Прибувши на місце події, піротехніки ідентифікували предмет як мінометну міну калібром 50 мм. Сапери вилучили вибухонебезпечний предмет, за допомогою міношукачів ретельно перевірили прилеглу територію та, не виявивши інших боєприпасів,транспортували на підривний майданчик й знищили.
Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій застерігають: у разі виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів, ні в якому разі не чіпайте їх руками. Про небезпечну знахідку необхідно негайно повідомити рятувальників і правоохоронців за номерами телефонів 101 та 102.
ГУ ДСНС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Завершено масштабне відновлення гімназії №34 11:23
У Чернігові завершилися масштабні ремонтні роботи в гімназії №34, яка зазнала пошкоджень під час повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну у 2022 році.
Крістіна Опанасенко - бронзова призерка кубку Європи з дзюдо серед юніорів 10:40
З 05 до 06 липня в чеській Празі відбувся кубок Європи з дзюдо серед юніорів.
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила майже 7 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 10:18
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги».
На Чернігівщині коштом держави буде модернізовано харчоблоки ще у двох ліцеях 09:47
У Чернігівському ліцеї № 1 та Гончарівському імені героя АТО Дмитра Степанченка невдовзі розпочнуться роботи з модернізації харчоблоків.
Стрільці з Чернігівщини здобули нагороди на чемпіонаті України 09:35
У період з 26 червня до 04 липня у Вінниці відбувся літній чемпіонат України зі стрільби кульової.