Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 січня, 10:14:32

У Чернігові до встановлення паркоматів залучать інвестора

18.11.2021   16:12Агенцiя

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада надав дозвіл КП «Паркування та ринок» міської ради на укладення з ТОВ «Чернігівська транспортна компанія» договору про реалізацію пілотного проекту, яким передбачено внесення нею інвестицій не менше 6 мільйонів гривень.

Інвестор має обладнати паркоматами та автоматизованою системою оплати і контролю значну кількість парковок по місту, які поки що такою системою не забезпечені.
Перелік майданчиків для паркування, які будуть задіяні на першому етапі реалізації цього пілотного проекту, такий:

Загалом же, як розповів нам керівник КП "Паркування і ринок" Микола Гоголь, компанія-інвестор планує обладнати автоматизованою системою оплати і контролю значно більше майданчиків, встановивши порядку 50 паркоматів. Паралельно з цим комунальне підприємство на окремих парковках буде встановлювати паркомати і самостійно, але своїх коштів на оснащення ними всіх паркувальних майданчиків міста в нього недостатньо.
Договір, на укладення якого дав згоду виконком, діятиме з 1 грудня 2021 року по 31 грудня 2023 року. Він має містити умову - гарантоване отримання оператором - КП «Паркування та ринок», мінімального рівня доходності проекту в розмірі суми, яку підприємство має сплатити в місцевий бюджет в якості збору за місця для паркування транспортних засобів, нарахованого на майданчики для паркування відповідно до Податкового кодексу України за ставками, що діють на момент їх застосування.
ТОВ «Чернігівська транспортна компанія» здійснюватиме витрати на придбання всього обладнання автоматизованої системи, встановлення, налаштування і під’єднання до телекомунікаційних та інженерних мереж, ремонти і поточне обслуговування.
Результатами поширення автоматизованої системи оплати і контролю мають стати:
    впровадження європейських стандартів управління системою паркування в місті;
    уніфікація способів оплати вартості послуг з паркування на майданчиках для паркування;
    забезпечення своєчасності, повноти та прозорості стягнення плати за послуги з паркування;
    впровадження автоматизованого контролю за оплатою вартості таких послуг.

«Автоматизована система оплати і контролю» – програмно-технічний комплекс, що складається з паркувальних автоматів, програмного забезпечення, телекомунікаційних та інженерних мереж і допоміжного обладнання, інтегрованих в єдину захищену інформаційну систему, що надає можливість в режимі реального часу (он-лайн) приймати платежі за послуги з паркування, ідентифікувати транспортний засіб за реєстраційним номером транспортного засобу та контролювати своєчасність і повноту оплати послуг із користування майданчиками для паркування.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Приписне посвідчення: 17-річні чернігівці ставатимуть на військовий облік 16:18

Призов на строкову військову службу в Україні наразі не проводиться через воєнний стан, але ставати на облік до територіальних центрів комплектування все ж потрібно, зазначив на брифінгу Олег Гончарук 25 січня.

Поблизу Чернігова відкрили 30-метровий міст 16:14

Мешканці села Новий Білоус тепер зможуть зручніше діставатися до обласного центру.

За позовом прокурора до бюджету Коропської селищної ради надійде 150 тис. грн, сплачених за непоставлену техніку

За позовом прокурора до бюджету Коропської селищної ради надійде 150 тис. грн, сплачених за непоставлену техніку 15:53

Сосницьким районним судом задоволено позов прокурора про стягнення з двох фізичних осіб у солідарному порядку на користь Коропської селищної ради Новгород-Сіверського району 150 тис. грн завданих збитків.

Агровиробництво Чернігівщини знизилось на чверть

Агровиробництво Чернігівщини знизилось на чверть 15:50

Аграрії Чернігівської області попри значні виклики та втрати від війни достойно пройшли надважкий минулий рік.

Олена Костевич завоювала золото на міжнародного турніру H&N Cup з кульової стрільби 15:46

Чернігівська спортсменка Олена Костевич зійшла на найвищу сходинку п’єдесталу міжнародного турніру H&N Cup з кульової стрільби, що проходить у німецькому Мюнхені.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини