Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 13:38:27

На Чернігівщині розбудовуються три центри підтримки осіб, постраждалих від домашнього насильства

17.11.2021   13:20Агенцiя

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна відзначила Чернігівщину як область, що увійшла в трійку кращих регіонів за ефективністю використання субвенції на розбудову мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі. Про це вона сказала учора на засіданні профільної урядової комісії.

У Ніжинській та Варвинській громадах області сформовані дві спеціалізовані служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі. У Корюківській — облаштовується притулок та придбано автомобіль для мобільної бригади при ньому. У ці заходи вкладено понад 3 мільйони гривень.

Шосте тематичне засідання Комісії з питань координації взаємодії органів виконавчої влади щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків провела Віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина за участі дружини Президента України Олени Зеленської. Тема засідання — «Результати річниці впровадження Плану заходів з реалізації зобов’язань Уряду України, взятих в рамках міжнародної ініціативи «Партнерство Біарріц» з утвердження ґендерної рівності у 2021 році, плани на 2022 рік».

Чернігівську область на заході в онлайн-режимі представляла заступниця голови Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк. Вона є уповноваженою особою з питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, разом з представниками профільних департаментів та управлінь ОДА.

На засіданні йшла мова про розвиток інклюзивного та ґендерно чутливого публічного простору, дружнього до сімей з дітьми та маломобільних груп населення, забезпечення наскрізності принципів гендерної рівності в освіті, зменшення розриву в оплаті праці жінок і чоловіків, реформування законодавства у сфері соціальних відпусток, пов’язаних із народженням дитини та доглядом за нею, протидії домашньому та ґендерно обумовленому насильству.
 
За інформацією Департаменту сім'ї, молоді та спорту
Чернігівської облдержадміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

ТОП-10 місць для відвідування на Чернігівщині

ТОП-10 місць для відвідування на Чернігівщині 12:50

Чернігівщина – край із багатою історією. Тут збереглися стоянки первісних людей та собори князівських часів, палаци аристократів та монастирські підземелля. Ми відібрали для вас найцікавіші об’єкти та склали список ТОП-10: що подивитися на Чернігівщині.

Говорили про бджолярство Бахмацької громади

Говорили про бджолярство Бахмацької громади 12:35

Спеціалісти Бахмацького управління Держпродспоживслужби та районної державної лікарні ветеринарної медицини взяли участь у зборах громадської організації «Спілка пасічників батьківщини Петра Прокоповича», які відбулися в приміщенні Бахмацької міської ради.

Низка керівників громад звернулися до Чауса з проханням повернути торфогалузь в область

Низка керівників громад звернулися до Чауса з проханням повернути торфогалузь в область 12:28

Питання функціонування торф’яної галузі є стратегічним для Чернігівщини та її громад. Низка керівників місцевих рад звернулись до голови Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслава Чауса з проханням посприяти передачі у власність територіальних громад двох із п’яти останніх торфозаводів в Україні, розташованих на території Чернігівщини.

До Прилук можуть передислокувати військові частини, які нині розміщені в зоні ООС

До Прилук можуть передислокувати військові частини, які нині розміщені в зоні ООС 12:22

Рада національної безпеки та оборони України (РНБО) розглядає Прилуки як потенційне місто для передислокації військових частин, розміщених в зоні ООС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини