Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 січня, 22:57:25

В Чернігівській області за півмісяця фахівці ГУ Держпродспоживслужби провели 2800 заходів контролю за виконанням протиепідемічних вимог

17.11.2021   09:07Агенцiя

За період встановленої на території Чернігівської області «червоної зони» карантинних обмежень, тобто з 30 жовтня по 14 листопада включно, спеціалісти структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області провели 2834 заходи контролю на об’єктах нагляду.

Більшість перевірок здійснено на об’єктах торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами. Також на предмет дотримання карантинних вимог обстежувались  заклади громадського харчування, побутового обслуговування населення, школи і дитячі садки, агропромислові ринки, аптеки, громадський транспорт тощо.

За результатами заходів контролю складено 26 протоколів про адміністративне правопорушення за статтею 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей» (на об’єктах торгівлі продовольчими товарами - 18,  на ринках - 1, у закладах громадського харчування – 2, на об'єктах торгівлі непродовольчими товарами - 5).

Разом зі спеціалістами Держпродспоживслужби в обстеженнях брали участь працівники Національної поліції чи Муніципальної варти, фахівці Державної установи «Обласний центр контролю та профілактики хвороб» Міністерства охорони здоров’я України, а також представники територіальних громад і засобів масової інформації.

Останні новини Чернігівщини

Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46

Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24

У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.

Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58

Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.

Японія передасть 66 одиниць технічного обладнання для прифронтових регіонів 09:58

У межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) до України буде поставлене технічне обладнання для прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини