Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 грудня, 17:01:19

Не пропустити терміни вакцинації громадянам допоможуть волонтери

16.11.2021   19:20Агенцiя

На сьогодні в області, як і по всій Україні, триває масштабна вакцинальна кампанія проти Covid-19. Кожен може обрати зручне місце, час та препарат для щеплення. Втім, люди, які отримали першу дозу, іноді потребують нагадування про наступне щеплення, потрібне для оформлення «зеленого» сертифікату.

— На виконання доручення голови Чернігівської ОДА в області сформований ситуаційний кол-центр, робота якого направлена на те, щоб громадяни з однією дозою «не загубилися» і своєчасно пройшли курс повної вакцинації, — повідомила заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк під час брифінгу в Управлінні охорони здоров’я ОДА, на базі якого і сформовано такий кол-центр. — Ми з розумінням поставилися до навантаження сімейних лікарів. Тому до роботи залучатимемо фахівців профільного управління, інформаційно-аналітичного центру медичної статистики та волонтерів з громадських організацій. Вони дзвонитимуть чи особисто спілкуватимуться з жителями області щодо рекомендованого часу щепитися вдруге. Подібні групи діятимуть і в районах.

Варто зазначити, що в Управлінні охорони здоров’я ОДА координується робота мобільних бригад, які проводять щеплення організованих колективів. Тут формуються графіки виїздів по всій області. Сюди також можна звернутися у разі, якщо дані про вакцинацію не відображаються в електронній медичній карті громадянина. Нагадаємо обласну "гарячу лінію" - 0 800 50 70 70.

Принагідно Жанна Шерстюк підкреслила важливість формування колективного імунітету. Адже вакцинація — єдиний дієвий спосіб боротьби з коронавірусною хворобою, що не перестає вкладати на лікарняні ліжка все більше людей. Прокоментувала заступниця голови ОДА і ситуацію з киснем, яким медзаклади забезпечують у так званому «ручному режимі». Зокрема на ранок вівторка у лікарнях області залишалося 15 тонн рідкого кисню та 472 балони з газоподібним. Сьогодні очікується чергова поставка кисню (8 тонн).

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини