Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 лютого, 06:27:40

У Covid-лікарнях Чернігова знижується завантаженість ліжок

16.11.2021   12:50Агенцiя

Чернігівські лікарні, які приймають хворих з коронавірусом, на сьогодні завантажені на 78,2%. За минулий тиждень від Covid-19 одужав 1221 чернігівець. Наразі в медзакладах лікується 395 коронавірусних хворих. Із них 285 знаходяться на кисневій підтримці, 11- на ШВЛ.

Про це повідомив генеральний директор Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар на нараді в мерії 16 листопада.
Загалом, ситуація з захворюваністю на Сovid-19  у Чернігові дещо стабілізувалась. За останні два тижні кількість захворілих і госпіталізованих потроху зменшується. За минулий тиждень у місті на коронавірус захворіло 1748 людей. До лікарень госпіталізовано 197 хворих. За минулий тиждень Covid-19 забрав життя 30 чернігівців.
Лікарі наголошують, вакцинація – це єдиний шлях подолання Covid-19. На сьогодні у Чернігові І дозу щеплення отримали 101396 містян (43,1%), повністю вакциновано проти коронавірусної хвороби 29,1% (68342). Щодня у місті вакцинується понад 2000 людей.


ТРА Новий Чернігів

Останні новини Чернігівщини

Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22

Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19

Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01

До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40

Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.

Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37

1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.